aktivnicalendardalsiTypyemailhomelastMinuteletenkymenuHamburgerphoneplavbypobytovepoznavacisearchseniortripsCataloguetripType11tripType13tripType2tripType3tripType9
Menu

O nás

IDEALNI ZAJEZDY.CZ - to je cestovní agentura, kterou provozuje Eva Králíčková Houdková na adrese Pražská 6 v centru Plzně. Firma byla založena v roce 1996 a za dobu svého působení si vybudovala velmi dobrou pozici v oblasti prodeje zájezdů. K cestovní agentuře již neodmyslitelně patří též internetový portál www.idealnizajezdy.cz, který získává stále větší oblibu mezi klienty.

Již 22 let úspěšně prodáváme zájezdy renomovaných cestovních kanceláří, které jsou řádně pojištěny dle právních předpisů upravující cestovní ruch. Všechny zájezdy, které nabízíme jsou od cestovních kanceláří, se kterými máme jen dobré zkušenosti a ceny zájezdů jsou naprosto shodné
s cenami, za které prodávají zájezdy přímo pořadatelské cestovní kanceláře.

Naší předností jsou dlouholeté zkušenosti s prodejem zájezdů, znalost destinací, ochota a individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Dlouhodobě získáváme nejrůznější ocenění od největších touroperátorů v České republice a řadíme se mezi nejúspěšnější agentury v prodeji zájezdů cestovních kanceláří např. Blue Style, Venus Trade and Tours, Exim tours, Fischer, Nev Dama, Firo tour, Canaria travel, Eso travel, Alexandria, Kellner Písek, Vítkovice tours, Canaria travel a mnoho dalších.

Pokročilé hledání

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k emailovému magazínu, kde se dozvíte o nových zájezdech jako první.