aktivnicalendardalsiTypyemailhomelastMinuteletenkymenuHamburgerphoneplavbypobytovepoznavacisearchseniortripsCataloguetripType11tripType13tripType2tripType3tripType9
Menu

Bulharsko - Obzor

Obzor je malé městečko ve střední části bulharského Černomoří. Nachází se 60 km jižně od Varny a 60 km severně od Burgasu. Rozkládá se v bezprostřední blízkosti hor, lesů a krásné, 7 km dlouhé pláže s jemným zlatavým pískem. Je to příjemné a klidné místo, s částečně horským podnebím, cenově velmi přijatelné. Místo je vhodné pro všechny věkové kategorie, mladé lidi, rodiny s dětmi, seniory.   Najdete zde spoustu obchůdků, kaváren, barů a diskoték. Plážová promenáda v Helipolisu (což je původní historický název města) vám poskytne procházku podél moře. Toto původně malé neznámé městečko se rozvíjí ve velmi přitažlivé místo, navštěvované turisty z mnoha zemí.
Čistý horský vzduch, teplý mořský vánek, panenská příroda a malebné pláže, různorodá architektura, zbytky opevnění - to je Obzor, město z tisíciletou historií. Poblíž letoviska jsou rozvaliny římského Jupiterova chrámu, na kopcích zbytky římských hradeb a zříceniny hradu Kozjak z poloviny 14. století.


 

 

Bulharsko | Bulharsko - informace | Obzor - přehled hotelů

Pokročilé hledání

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k emailovému magazínu, kde se dozvíte o nových zájezdech jako první.