aktivnicalendardalsiTypyemailhomelastMinuteletenkymenuHamburgerphoneplavbypobytovepoznavacisearchseniortripsCataloguetripType11tripType13tripType2tripType3tripType9
Menu

Zámek Lužec - hotel ****

Zámek Lužec - popis

POLOHA:
Chtěli byste se cítit jako chrabrý rytíř nebo urozená dáma ze středověku? Ve SPA & WELLNESS hotelu ZÁMEK LUŽEC**** můžete strávit nezapomenutelné dny dovolené, kdy se budete kochat autentickými středověkými interiéry, nádhernou přírodou a s každým dnem se stále více budete cítit hrdinou starodávné pohádky. V průběhu pobytu hosté poznají mnoho nového z historie Čech, uvidí, jak se žilo na dvoře královském v českých zemích, mohou si vyzkoušet i roli krále a královny nebo rytíře a dámy jeho srdce.
 
SPA & WELLNESS hotel ZÁMEK LUŽEC**** stylizovaný jako lovecký zámeček českého krále Karla IV nás svým vzhledem a zařízením interiérů přenáší do slavných dob minulosti. Jediné, co působí současně, je vynikající úroveň péče a maximální komfort, počínaje krásně zařízenými pokoji a konče širokým sortimentem léčebných a relaxačních programů.
 
Nejčistší vzduch a pramenitá voda, ticho a okouzlující příroda, krásný výhled a neopakovatelná středověká atmosféra v kombinaci s komfortem a prvotřídním servisem - hotel Zámek Lužec nedaleko Karlových Varů Vám nabídne pohádkovou dovolenou, dodá Vám sílu a dobrou náladu!
 
Hotel se nachází v obci Lužec, 14 km od Karlových Varů, směrem na Nejdek. Hotel byl otevřen v roce 2014.
 
VYBAVENÍ:
Královská restaurace, Středověká krčma Jana Žižky, Lobby bar, knihovna Václava II., 2 výtahy, konferenční prostory, fitness, kousek od hotelu - tenisový kurt a petangue
Wellness: hotelový vnitřní bazén s protiproudem (12 x 7,5 m), 3 sauny (finská, římská, turecká parní), jacuzzi, Kneippův chodník, fytobar, různé procedury (masáže, vodoléčba, termoléčba, inhalace, zábaly, oxygenoterapie aj.), kosmetické služby
 
Hotel zajišťuje: transfery, zapůjčení auta, různé prohlídky s průvodcem, vstupenky, volnočasové aktivity v okolí (golf, tenis, jízda na koni, Nordic Walking, vyhlídkové lety balónem apod).
 
Středověká krčma:
Návštěvou středověké krčmy se přenesete do 15.století a zažijete gastronomii vsazenou do této doby. Pokrmy jsou připravovány podle dobových receptur v pecích Tandoor. Pokrmy, které opouští středověkou kuchyni, jsou domácí výroby. Promítá se do nich základní filosofie této středověké krčmy, která klade důraz na kvalitu a výběr prvotřídních surovin.
Nemusíte být zároveň hotelovými hosty, abyste měli možnost ochutnat vynikající kuchyni.
 
UBYTOVÁNÍ:
2 - lůžkové zámecké pokoje českých králů a knížat s dětskou přistýlkou, Spr.+WC, SAT/LCD TV, telefon, minibar, fén, župan, pantofle, Wi-Fi internet, trezor
 
STRAVA:
polopenze - snídaně bufet, večeře (bufet nebo menu o 3 chodech)
 
LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ:
hotelový vnitřní bazén s protiproudem (12 x 7,5 m), malé přírodní koupání pod hotelem (v areálu kurtů a petangue), jezero na koupání v Noré Roli (6 km)
 
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO:
MOŽNOSTI VÝLETŮ DO OKOLÍ (orientační ceny): PORCELÁNKA THUN - dospělá osoba CZ 120 CZK/osoba, příplatek za jazyk 40CZK/osoba děti do 15let 40CZK/osoba porcelánová školička pro děti 50CZK/dítě út-pá 9.00 - 15.00 so-ne dle dohody factory shop po-pá 9,00 - 14,00
JAN BECHER MUZEUM dle týdenního rozpisu po-ne 9,00 - 17,00 hod. 120 CZK/osoba
SKLÁŘSKÉ MUZEUM MOSER muzeum + huť 180 CZK/osoba muzeum 80 CZK/osoba Huť 120 CZK/osoba přestávka v huti 10,30 - 11,15 hod. 9,00 - 14,30 huť muzeum 9,00 - 17,00hod. prohlídka je každou půlhodinu pozor na přestávku v huti poslední prohlídka je 14,30!
PIVNÍ LÁZNĚ Děpoltovice - Nivy cena od 600 CZK / osoba
PO STOPÁCH TRADIC KARLOVARSKA klient, který chce navštívit Thun, Becherovku a Moser dostane kartičku a pak stačí nasbírat 3 razítka kartičku obdrží v hotelu nebo na každém ze tří uvedených míst dostane malý dárek suvenýr z každého místa (porcelánový kalíšek na alkohol, malou Becherovku a prasátko z Moseru) ZDE JE MOŽNOST I OBJEDNÁNÍ TRANSFERU! Mikrobus značky FORD tranzit pro osm osob Cena za 1km/30,-Kč
JÍZDA NA KONI - VYJÍŽĎKA - MALÉ DĚTI 400 CZK/20MIN.
PROHLÍDKA STÁJE - 20 CZK /OSOBA - stájové prostory, ukázka pohybového trenažeru, kolbiště na závody a tréninkové haly, výběhy s koňmi a hříbaty. Malý koutek se zvířátky( miniovečky, koza, prasata, králíci, morčata) KOČÁR - 4-5 LIDÍ - 1000 CZK VYJÍŽDKA S PRŮVODCEM 1 HOD. 500CZK
RYBOLOV včetně baštýře a jedné upravené ryby - 800 CZK/osoba/den  
TENIS: 270,-Kč/hodina +půjčovné - sada - raketa 80 Kč a tenisové míčky - 50,-Kč
STOLNÍ TENIS: 130,-Kč/hodina + půjčovné: 80 Kč/pálka, 50,- Kč/míčky 
PÉTANGUE: 80,-Kč /hodina - půjčovné - sada koulí 80,-Kč
 
VÝLETY DO OSTROVA děti do 6 let zdarma Okruh I. - park - 1hod. cz 190Kč/osoba - jazyková mutace 250Kč/osoba Okruh II. - život prostých lidí - 1 hod. cz160Kč/osoba - jazyk 210Kč/osoba Okruh III. - unikátní zahradní město - 1 hod. cz180Kč/osoba jazyk 220Kč/osoba Okruh IV. - život pradědů - od doby bronzové do roku 1922  2,5 hodiny - cz330Kč/osoba jazyk 460Kč/osoba Okruh V. - 20.století - kombinovaný okruh - 2 hod. cz 200Kč/osoba jazyk 310Kč/osoba Okruh VI. - celý Ostrov - kombinovaný velký okruh- 4,5 hod. cz 400Kč/osoba /jazyk 580Kč
 
ZIMNÍ AKTIVITY - LYŽOVÁNÍ:
Ski areál VELFLINK - PERNINK (9 km) - 850 m.n.m., 4 vleky, večerní lyžování, zasněžování, půjčovna lyžařských potřeb, lyžařská škola, občerstvení. 
Ski areál PLEŠIVEC (14 km) - 1030 m.n.m., nejmladší areál s nejlepší technologií - umělé zasněžování, rychlé a komfortní lanovky, přes 10km sjezdovek, skiservis, půjčovna lyžařského vybavení, lyžařská škola, občerstvení, restaurace, Apresski bar. 
Skiareál KLÍNOVEC (21 km) - patří k nejlepším a nejkvalitnějším areálům v celé ČR. Nabízí 15 km sjezdových tratí všech obtížností, o rozloze 35 ha, které jsou z 80% zajištěny technickým sněhem. Pro návštěvníky je připraven pravidelný skibus, který bude jezdit jednou za hodinu z vrcholu Klínovec na německý Fichtelberg a naopak. Hitem letošní sezony je nově otevřená 3km sjezdovka o šířce 50 - 100m s novou lanovkou. Celkově se v areálu nachází 4 lanovky a 6 vleků. Pro snowboardisty je v areálu připraven snowpark s mnoha neustále upravovanými překážkami a skoky. A pro běžkaře je v okolí areálu upravováno 30 km běžeckých tras. Rodiny s dětmi jistě ocení dětský vlek, který je ZDARMA. 
Skiareal FICHTELBERG (25 km), největší horské lyžařské centrum v Sasku, má 10 klasifikovaných lehkých, středně těžkých a náročných sjezdovek v celkové délce cca 15,5 km. Na všechny sjezdovky se dá dostat lanovou dráhou, 4 kotvovými vleky a při dobrých sněhových podmínkách i sedačkovou lanovkou pro jednu osobu, která vede na horu Kleiner Fichtelberg (1206 m.n.m). Nabídku doplňuje 4 sedadlová lanovka. Atraktivní zimní sport nabízí osvětlená sjezdovka na hlavním svahu, na zábavu a aktion je Funpark a Halfpipe. Kvalitu sjezdovek a jistotu sněhu garantují moderní rolby a zasněžování. Zimní nabídku doplňuje 26 km zimních turistických cest pro pěší, sáňkařská dráha na Fichtelbergu, sáňkařský svah stejně jako přírodní kluziště. Mimo jiné je pro vyznavače klasického lyžování k dispozici 75 km běžeckých stop a lyžařských turistických cest různých stupňů obtížnosti.
 
DALŠÍ SLUŽBY:
Dětská postýlka a stolička: zdarma 
 
 
 
PARKOVÁNÍ:
v ceně
 
POBYT SE ZVÍŘETEM:
550,- Kč / noc (pouze malé rasy do 30 cm)
 
REKREAČNÍ POPLATEK:
v ceně
 
 
Programové pobyty - dle konkrétní nabídky termínů u CA: 
 
 
JÍST A SPÁT JAKO KNÍŽE (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)
3x ubytování v zámeckých pokojích českých králů a knížat - 3x snídaně formou bufetu - 2x večeře s léčebnou vodou Lužec (bufet nebo menu o 3 chodech) pod dohledem císaře Karla IV - 1x zámecká večeře ve středověké krčmě Jana Žižky vč. 1 piva (specialita dle nabídky hotelu) - volný vstup do bazénu a fitness (římská sauna, jacuzzi, Kneippův chodník - ZDARMA - dle provozní doby hotelu) - 1x lehká procedura dle aktuální hotelové nabídky - Wi-Fi internet na pokoji - parkování - rekreační poplatek - zapůjčení županu BONUS: SLEVA 20% na procedury placené na místě (mimo kosmetiky), 20% sleva na vybrané nápoje ve středověké krčmě Lehká procedura (20 min) - výběr z: - vířivá koupel - perličková koupel - přísadová koupel - Karlovarská vřídelní sůl - přísadová koupel - Magnesiová sůl - rašelinová koupel - parafínový zábal rukou Sleva na nápoje (může se měnit, všeobecně na nápoje do 60 Kč např.): - pivo, Martini, Vodka (Finlandia, Absolut, Nemiroffe), Božkov - rum, Becherovka, Fernet, Baileys, Amareto, Malibu, Griote, Medovina, Koskenkorva peach, nealko (veškeré), káva, čaj, zámecké speciality: Uzvar a Mors - speciální nápoje z ovoce, Lužecký pramen - ZDARMA - vždy k dispozici.
 
JÍST A SPÁT JAKO KNÍŽE (5 dnů / 4 noci, nástup libovolný)
4x ubytování v zámeckých pokojích českých králů a knížat - 4x snídaně formou bufetu - 3x večeře s léčebnou vodou Lužec (bufet nebo menu o 3 chodech) pod dohledem císaře Karla IV - 1x zámecká večeře ve středověké krčmě Jana Žižky vč. 1 piva (specialita dle nabídky hotelu) - volný vstup do bazénu a fitness (římská sauna, jacuzzi, Kneippův chodník - ZDARMA - dle provozní doby hotelu - 1x lehká procedura dle aktuální hotelové nabídky - Wi-Fi internet na pokoji - parkování - rekreační poplatek - zapůjčení županu BONUS: SLEVA 20% na procedury placené na místě (mimo kosmetiky), 20% sleva na vybrané nápoje ve středověké krčmě Lehká procedura (20 min) - výběr z: - vířivá koupel - perličková koupel - přísadová koupel - Karlovarská vřídelní sůl - přísadová koupel - Magnesiová sůl - rašelinová koupel - parafínový zábal rukou Sleva na nápoje (může se měnit, všeobecně na nápoje do 60 Kč např.): - pivo, Martini, Vodka (Finlandia, Absolut, Nemiroffe), Božkov - rum, Becherovka, Fernet, Baileys, Amareto, Malibu, Griote, Medovina, Koskenkorva peach, nealko (veškeré), káva, čaj, zámecké speciality: Uzvar a Mors - speciální nápoje z ovoce, Lužecký pramen - ZDARMA - vždy k dispozici.
 
 
 
 

Přehled termínů

Celkem 939 zájezdů

Datum
Podrobnosti
Strava
05. 11. - 07. 11. 2020
2 noci
pobytové zájezdy
vlastní
polopenze
05. 11. - 08. 11. 2020
3 noci
pobytové zájezdy
vlastní
polopenze
05. 11. - 09. 11. 2020
4 noci
pobytové zájezdy
vlastní
polopenze
06. 11. - 08. 11. 2020
2 noci
pobytové zájezdy
vlastní
polopenze
06. 11. - 09. 11. 2020
3 noci
pobytové zájezdy
vlastní
polopenze
06. 11. - 10. 11. 2020
4 noci
pobytové zájezdy
vlastní
polopenze
07. 11. - 09. 11. 2020
2 noci
pobytové zájezdy
vlastní
polopenze
07. 11. - 10. 11. 2020
3 noci
pobytové zájezdy
vlastní
polopenze
07. 11. - 11. 11. 2020
4 noci
pobytové zájezdy
vlastní
polopenze
08. 11. - 10. 11. 2020
2 noci
pobytové zájezdy
vlastní
polopenze
08. 11. - 11. 11. 2020
3 noci
pobytové zájezdy
vlastní
polopenze
08. 11. - 12. 11. 2020
4 noci
pobytové zájezdy
vlastní
polopenze
09. 11. - 11. 11. 2020
2 noci
pobytové zájezdy
vlastní
polopenze
09. 11. - 12. 11. 2020
3 noci
pobytové zájezdy
vlastní
polopenze
09. 11. - 13. 11. 2020
4 noci
pobytové zájezdy
vlastní
polopenze
10. 11. - 12. 11. 2020
2 noci
pobytové zájezdy
vlastní
polopenze
10. 11. - 13. 11. 2020
3 noci
pobytové zájezdy
vlastní
polopenze
10. 11. - 14. 11. 2020
4 noci
pobytové zájezdy
vlastní
polopenze
11. 11. - 13. 11. 2020
2 noci
pobytové zájezdy
vlastní
polopenze
11. 11. - 14. 11. 2020
3 noci
pobytové zájezdy
vlastní
polopenze
11. 11. - 15. 11. 2020
4 noci
pobytové zájezdy
vlastní
polopenze
12. 11. - 14. 11. 2020
2 noci
pobytové zájezdy
vlastní
polopenze
12. 11. - 15. 11. 2020
3 noci
pobytové zájezdy
vlastní
polopenze
13. 11. - 15. 11. 2020
2 noci
pobytové zájezdy
vlastní
polopenze
13. 11. - 16. 11. 2020
3 noci
pobytové zájezdy
vlastní
polopenze

Pokročilé hledání

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k emailovému magazínu, kde se dozvíte o nových zájezdech jako první.