aktivnicalendardalsiTypyemailhomelastMinuteletenkymenuHamburgerphoneplavbypobytovepoznavacisearchseniortripsCataloguetripType11tripType13tripType2tripType3tripType9
Menu

Egypt - Marsa Matrouh - Středozemní moře

Marsa Matrouh
Leží západně od slavné Alexandrie a pyšní se nejkrásnějšími písčitými plážemi v Egyptě, průzračným mořem a příjemnými teplotami. Destinace je vhodná díky pozvolnému přístupu do moře nejen pro rodiny, ale díky své poloze také pro každého, kdo chce poznat Egypt jinak. 
 
Největším lákadlem jsou například óazy Síwa, kde na každého dýchne historie Alexandra Velikého nebo samotné Kleopatry. Klienti tak budou mít na dosah návštěvu této unikátní oázy se solnými jezírky v nitru Sahary nebo projížďku jeepy po dunách největší pouště světa. Jeden z výletů na severu Egypta zavede klienty také do přístavu El Alamein, kde se během 2. světové války odehrály strategické bitvy, ale v současnosti se díky výstavbě stává novým moderním centrem na africkém kontinentu s řadou nákupních možností. Součástí výletu bude kromě návštěvy pulzujícího velkoměsta také prohlídka historických i pietních míst nebo vojenského muzea. Klimatizovaným transfery bude z Marsa Matrouh také mnohem jednodušší cesta do hlavního města Káhiry nebo Alexandrie, druhého největšího města Egypta založeného Alexandrem Velikým. 

Egypt | Egypt - informace | Marsa Matrouh - Středozemní moře - přehled hotelů

Pokročilé hledání

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k emailovému magazínu, kde se dozvíte o nových zájezdech jako první.