aktivnicalendardalsiTypyemailhomelastMinuteletenkymenuHamburgerphoneplavbypobytovepoznavacisearchseniortripsCataloguetripType11tripType13tripType2tripType3tripType9
Menu

Egypt - Taba

TABA

Rozvíjející se letovisko na severu Arabského zálivu je jako stvořené pro nádhernou dovolenou v luxusních hotelových resortech, které se rozprostírají po pobřeží od Nuweiby až do Taby. Celé pobřeží obklopují vysoké hory téměř spadající až k dlouhým písčitým plážím. Na své si zde přijdou nejenom milovníci relaxační dovolené, ale i potápěči – pobřeží je lemováno pestrobarevnými korály, které uspokojí jak začátečníky, tak i pokročilé. Poloha letovisek v blízkosti Jordánska a Izraele umožňuje pohodlnou návštěvu Jeruzaléma či Petry. V oblasti Taby je většina pláží písčitých se vstupem do moře přes kamenitý pás. I když je u některých hotelů část pláže upravena k pohodlnějšímu vstupu, doporučujeme pro Vaše pohodlí obuv do vody.

VÝLETY

Mojžíšova hora, Klášter Sv. Kateřiny – viz u destinace Sharm El Sheikh.

Petra V průběhu tohoto celodenního výletu navštívíte nejatraktivnější místo Středního východu. Během své prohlídky uvidíte hlavní atrakce oblasti (Pokladnici, amfiteátr, královské hrobky, kolonádu, Velký chrám, muzeum(. Poté cesta do Akaby, kde je pro Vás připraven oběd a krátká prohlídka města.

JeruzalémCelodenní výlet do kolébky křesťanské civilizace. V brzkých ranních hodinách přejedete egyptskoizraelské hranice a po cestě do Jeruzaléma se zastavíte u Mrtvého moře, kde můžete vyzkoušet jeho blahodárné účinky, Při své návštěvě Jeruzaléma uvidíte jeho nejznámější místa (Via Dolorosa, chrámy,…). Zpáteční cesta proběhne autobusem do Eilatu, odkud budete autobusem přepraveni zpět do Vašeho hotelu.

Dahab – nákupní výletPůldenní výlet do městčka Sahan, kde můžete volný čas strávit nákupy a prohlídkou místních obchůdků či posezením v některé z místních kaváren na pobřeží.

EilatV průběhu tohoto výletu navštívíte delfinárium, kde můžete okusit báječný pocit z koupání a plavání s delfíny. Prohlédnete si také místní „korálový svět“, kde můžete obdivovat podmořskou faunu i flóru.

Egypt | Egypt - informace | Taba - přehled hotelů

Pokročilé hledání

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k emailovému magazínu, kde se dozvíte o nových zájezdech jako první.