aktivnicalendardalsiTypyemailhomelastMinuteletenkymenuHamburgerphoneplavbypobytovepoznavacisearchseniortripsCataloguetripType11tripType13tripType2tripType3tripType9
Menu

Island - velký okruh, cesta zemí ohně a ledu

Island - velký okruh, cesta zemí ohně a ledu - popis

Island, ostrov ohně a ledu, zapůsobí na každého turistu, toužícího uniknout ze středoevropské reality, naprosto zvláštním, téměř magickým kouzlem. Desítky nádherných vodopádů, rudožluté kopce, ledovcová jezera, ale také horká vřídla a bublající země, která vypadá, jakoby ji někdo poskládal z nejbizarnějších útvarů světa, to všechno je Island. Najdete zde největší pevninský ledovec, ale i jeden z nejmohutnějších vodopádů či nejznámější Geysir, otce všech gejzírů.

Desítky nádherných vodopádů, tráva zelená tak, jako by byla natřená nejsytější temperou, rudožluté kopce, ledovcová jezera, ale také horká vřídla, bublající země, která působí, jako by ji někdo poskládal z nej-bizarnějších útvarů světa. Island. V překladu to znamená „ledová země". Ale ledem je pokryta jen část ostrova. Na mnoha místech tady máme zvláštní pocit, který ovlivňuje naše emoce.

 

Přehled termínů

Celkem 0 zájezdů

Datum
Podrobnosti
Strava
Žádné termíny nejsou momentálně k dispozici Pro aktuální nabídku nás prosím kontaktujte.

Pokročilé hledání

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k emailovému magazínu, kde se dozvíte o nových zájezdech jako první.