aktivnicalendardalsiTypyemailhomelastMinuteletenkymenuHamburgerphoneplavbypobytovepoznavacisearchseniortripsCataloguetripType11tripType13tripType2tripType3tripType9
Menu

Rakousko - lyže - INNSBRUCK OLYMPIA SKIWORLD, SEEFELD, STUBAITAL

Neustift, Reith, Seefeld, Fulpmes, Stubai, Igls, Mösern, Telfes, Achensee
 
Innsbruck
Olympia SkiWorld Innsbruck jako nově vytvořená skioblast sestávající z 9 středisek okolo hlavního města Tyrolska Innsbrucku: slavný Stubaiský ledovec, Schlick 2000 ve Stubaitalu, stále populárnější Kühtai jako nejvýše položený skiresort Rakouska, mile překvapující skiareál Glungezer v Tulfes, olympijská střediska Patscherkofel a Axamer Lizum, menší rodinné skiareály Oberperfuss - Rangger Köpfl a Muttereralm, a konečně Nordkette, skiareál dostupný přímo z centra města Innsbruck.
 
Seefeld 
Městečko leží na náhorní plošině ve výšce 1200 m. n. m. mezi chráněnými krajinnými oblastmi Karwendel, Wetterstein a Wildmoos. Olympijský region Seefeld uspokojí začátečníky stejně jako profi lyžaře. V tomto letoviskou se již dvakrát konaly zimní olympijské hry. Na upravené sjezdovky Vás vyvezou moderní lanovky. Zábava na Vás čeká i na sáňkařské dráze. 
 
Achensee 
Spíše menší, klidné středisko vhodné zejména pro rodiny s dětmi, začátečníky a středně pokročilé lyžaře. Tři vzájemně nepropojené středně velké skiareály Christlum, Rofan a Karwendel (na mapě označen jako Zwölferkopf) a 3 areály malé nabízející v součtu 58 km sjezdovek všech náročností
za 5 minut z Maurachu na Rofan do výšky 1840 m n. m. vysokorychlostní kabinou a krásný 6 km dlouhý sjezd zpět do Maurachu s převýšením téměř 900 metrů. I přes nikterak oslnivou nadmořskou výšku umělým zasněžováním spolehlivě kryté dolní a střední pasáže sjezdovek skýtající záruku dobrých sněhových podmínek. 
 
Stubai
Jedno z nejznámějších a nejoblíbenějších rakouských středisek. Největší rakouský ledovcový lyžařský areál.  Letovisko je nositelem pečetě německého autoklubu ADAC „nejzábavnější skiareál Alp“ jako ohodnocení vysoké kvality služeb. Letovisko nabízí stovky kilometrů sjezdovek, které jsou vhodné pro zkušené i začínající lyžaře. 

Rakousko - lyže | Rakousko - lyže - informace | INNSBRUCK OLYMPIA SKIWORLD, SEEFELD, STUBAITAL - přehled hotelů

Pokročilé hledání

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k emailovému magazínu, kde se dozvíte o nových zájezdech jako první.