aktivnicalendardalsiTypyemailhomelastMinuteletenkymenuHamburgerphoneplavbypobytovepoznavacisearchseniortripsCataloguetripType11tripType13tripType2tripType3tripType9
Menu

Kitzbühler Horn - hotel ****

Kitzbühler Horn - popis

Letovisko: Oberndorf
 
Popis hotelu
Objekt má 86 pokojů. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří restaurace, jídelna, kavárna, bar a služba hlídání dětí. Upomínkové předměty z dovolené si mohou hosté koupit v obchodě se suvenýry. Hostům, kteří přijeli autem, jsou k dispozici parkovací místa.
 
 
Vybavení pokoje
Objekt nabízí nekuřácké pokoje. Většina ubytovacích jednotek má balkón. K vybavení patří ve všech pokojích sejf. O pohodlí hostů se postará telefon, televize a rádio. V koupelnách je sprchový kout a vysoušeč vlasů.
 
Sport/zábava
Hosté mohou využít krytý i venkovní bazén. Celkové uvolnění přinese hostům relaxace ve vířivé vaně. Pokud jde o volnočasové aktivity, objekt nabízí vedle tenisu, fitness studia, stolního tenisu, sauny a parní lázně za poplatek i masáže. Večer mohou hosté zakončit den s živou hudbou.
 
Stravování
V objektu jsou k dispozici tyto možnosti stravování: snídaně, večeře a polopenze. Na přání je možné připravit dětská menu.

Přehled termínů

Celkem 0 zájezdů

Datum
Podrobnosti
Strava
Žádné termíny nejsou momentálně k dispozici Pro aktuální nabídku nás prosím kontaktujte.

Pokročilé hledání

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k emailovému magazínu, kde se dozvíte o nových zájezdech jako první.