aktivnicalendardalsiTypyemailhomelastMinuteletenkymenuHamburgerphoneplavbypobytovepoznavacisearchseniortripsCataloguetripType11tripType13tripType2tripType3tripType9
Menu

Pillerseehof & Der Bräuwirt - hotel ****

Pillerseehof & Der Bräuwirt - popis

St. Ulrich

Hotel Pillerseehof & Der Bräuwirt leží v blízkosti menších rodinných skiareálů patřící pod Schneewinkel, avšak oblíbený Fieberbrunn jakožto součást špičkového Skicircusu cca 10 min autem. Bazén, wellness centrum, lůžková kapacita i pro menší skupiny, zajímavé ceny pro danou oblast. 

V krásném přírodním prostředí v blízkosti jezera Pillersee. Wellness zóna s krytým bazénem a saunou.

Poloha
v centru městečka St. Ulrich. Hotel je obklopen malebnými horami kolem jezera Pillersee, které je vzdáleno pouze cca 200 m.

Vybavení
hotel se skládá ze 2 samostatných budov (vzdálené od sebe cca 50 - 100 m), celkem se 106 pokoji. Přijímací hala, terasa, jídelny, bar a vinárna. Lyžárna se sušárnou obuvi.

Ubytování
Ubytování v budově Pillerseehof nebo v jedné z vedlejších budov. Dvoulůžkové pokoje (A2E): cca 20 m2. Sat. TV, fén, telefon, vana nebo sprcha a WC. Některé pokoje s balkonem nebo terasou.Jednolůžkové pokoje (A1D): cca 15 m2, jinak jako A2E.Rodinné pokoje (A2F/A3F/A4F): cca 25 m2, 1 místnost, s možností dvou přistýlek/rozkládacích pohovek. Stejné vybavení jako A2E.Rodinné pokoje (A2G/A3G/A4G): 2 dvoulůžkové pokoje nebo dvoulůžkový pokoj a dětský pokoj, cca 29 m2.

Stravování
polopenze. Snídaně formou bufetových stolů s regionálními tyrolskými produkty. Večeře o 4 chodech, bufetový stůl se zákusky. Vánoční a silvestrovská večeře.

Sport/aktivity
zdarma: fitness, zábavný program.

Internet
WiFi na pokojích.

Wellness
zdarma: wellness zóna v Pillerseehof s krytým bazénem (cca 4 x 6 m), saunou, infračervenou kabinou, parní lázní a odpočinkovou místností. Za poplatek: solárium a masáže.

Děti
dětská herna. Dětské postýlky na vyžádání v CK. Max. počet osob nesmí být překročen. Dětské židličky a elektrické chůvičky (dle dostupnosti). Dětský lyžařský klub Bobos Kindererlebniswelt cca 3 km.

Přehled termínů

Celkem 0 zájezdů

Datum
Podrobnosti
Strava
Žádné termíny nejsou momentálně k dispozici Pro aktuální nabídku nás prosím kontaktujte.

Pokročilé hledání

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k emailovému magazínu, kde se dozvíte o nových zájezdech jako první.