aktivnicalendardalsiTypyemailhomelastMinuteletenkymenuHamburgerphoneplavbypobytovepoznavacisearchseniortripsCataloguetripType11tripType13tripType2tripType3tripType9
Menu

Sonne - hotel ****

Sonne - popis

Letovisko: Kirchberg
 
Popis hotelu
Objekt má 140 pokojů. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří hotelový sejf. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi (za poplatek). V objektu se nachází restaurace, jídelna, kavárna a bar. Dále je zde dětská herna. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště. Dále je v nabídce shuttleservis. Sportovně založení hosté, kteří chtějí prozkoumat okolní krajinu na kole, jistě ocení vlastní půjčovnu kol. Kromě toho je k dispozici konferenční místnost a business centrum.
 
 
Vybavení pokoje
Objekt nabízí pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje. Většina ubytovacích jednotek má balkón nebo terasu. V pokojích se nachází rozkládací pohovka. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. K vybavení všech ubytovacích jednotek patří sejf a minibar. Celkové vybavení doplňuje ještě telefon, televize a rádio. V koupelnách je sprchový kout, vana, vysoušeč vlasů a župan.
 
Sport/zábava
V horkých dnech se mohou hosté osvěžit v krytém nebo venkovním bazénu. Terasa zve k odpočinku a lenošení. K dalším volnočasovým aktivitám patří zábavní program pro děti, živá hudba a kasino.
 
Stravování
V objektu jsou k dispozici tyto možnosti stravování: snídaně, večeře a polopenze. Na přání je možné připravit vegetariánská jídla.
 

Přehled termínů

Celkem 0 zájezdů

Datum
Podrobnosti
Strava
Žádné termíny nejsou momentálně k dispozici Pro aktuální nabídku nás prosím kontaktujte.

Pokročilé hledání

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k emailovému magazínu, kde se dozvíte o nových zájezdech jako první.