aktivnicalendardalsiTypyemailhomelastMinuteletenkymenuHamburgerphoneplavbypobytovepoznavacisearchseniortripsCataloguetripType11tripType13tripType2tripType3tripType9
Menu

Rakousko - lyže - VÝCHODNÍ TYROLSKO

Hochliez, Kals, Matreit, Obertilliach, Sillian, St. Jacob
 
Východní Tyrolsko je vhodné místo pro regeneraci i aktivní odpočinek. Nabízí čtyři sta kilometrů sjezdovek v ideální nadmořské výšce, přičemž drtivá většina je i uměle zasněžována. Zdejší hlavní atrakcí je středisko Kals – Matrei, největší lyžařské centrum oblasti. Pro milovníky běžek je tu připraveno na čtyři sta kilometrů běžeckých tratí a vyzkoušet zde můžete i sáňkařské dráhy nebo množství turistických tras pro pěší.
 
Matrei / Kals - houpačka o 110 kilometrech sjezdovek čekající na objevení
Před 4 lety došlo k propojení sousedních skiareálů Matreier Goldried a Kals am Grossglockner, čímž byla vytvořena nádherná lyžařská „houpačka“ se 110 kilometry sjezdovek a středisko zaznamenalo obrovský kvalitativní skok vzhůru. Zdejší tratě, téměř kompletně uměle zasněžované, jsou obklopeny fascinujícími velehorami. Lyžuje se až do výšky 2.621 m n. m., kam Vás přepraví pohodlné a rychlé kabinky a sedačky. Velmi slušné možnosti zde naleznou vyznavači snowboardingu. Opravdovým překvapením pro gurmány je v nadmořské výšce nad 2.500 metrů pod vrcholem hory Cimaross restaurace Adler Lounge, jež nabízí krom inovativní kuchyně i velkolepé panorama 60 alpských třítisícovek.

Rakousko - lyže | Rakousko - lyže - informace | VÝCHODNÍ TYROLSKO - přehled hotelů

Pokročilé hledání

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k emailovému magazínu, kde se dozvíte o nových zájezdech jako první.