aktivnicalendardalsiTypyemailhomelastMinuteletenkymenuHamburgerphoneplavbypobytovepoznavacisearchseniortripsCataloguetripType11tripType13tripType2tripType3tripType9
Menu

Réunion - Pobytové zájezdy + kombinace

MAYOTTE - francouzské území - vulkanický ostrov, který je znám uchvacující krásou, plan­tážemi vzácných koření a je vy­nikající potápěčskou lokalitou

Program zájezdu:

1. den  Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení 1,5 hodiny před odletem. Odlet na Réunion.

2. den   PŘÍLET NA RÉUNION Přílet na Réunion, transfer do hotelu, ubytování. Volno na koupání a opalování. Večeře a nocleh.

3. - 5. den   POBYT NA RÉUNIONU Pobyt s polopenzí či s All Inclusive na ostrově Réunion. Programové možnosti viz naše samostatná nabídka na ostrově Réunion.

6. den   RÉUNION - MAYOTTE Snídaně. Transfer na letiště a přelet na 600 km vzdálený ostrov Mayotte (let trvá cca 2 hodiny). Uvítání na letišti a transfer do hotelu. Volno na koupání. Večeře.

7. - 10. den   MAYOTTE Pobyt s polopenzí na ostrově, který je 18 km dlouhý a maximálně 8 km široký. Volno na koupání, potápění či individuální poznávání přírodních krás ostrova s rozmanitými planinami. Potápění je zde největší atrakcí, vzhledem k velmi silným spodním proudům je však vhodné pouze pro zdatné potápěče. Potápění je třeba rezervovat předem! Výborné možnosti k pěším túrám po ostrově, při kterých můžete poznávat zdejší velmi prostý život obyvatel. Doporučujeme využít k přepravě i místních autobusů, s kterými můžete cestovat po celém ostrově. Místní cestovní kanceláře rovněž nabízejí okružní jízdy po ostrově či lodní výlety na nedaleký ostrov Ile aux Cocos.

11. den   MAYOTTE - RÉUNION Snídaně. Transfer na letiště a přelet zpět na nedaleký ostrov Réunion. Transfer do hotelu, ubytování, volno.

12. den   RÉUNION - PRAHA Snídaně. Volno na koupání, transfer na letiště a odlet do Prahy.

 

Réunion | Réunion - informace | Pobytové zájezdy + kombinace - přehled hotelů

Pokročilé hledání

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k emailovému magazínu, kde se dozvíte o nových zájezdech jako první.