aktivnicalendardalsiTypyemailhomelastMinuteletenkymenuHamburgerphoneplavbypobytovepoznavacisearchseniortripsCataloguetripType11tripType13tripType2tripType3tripType9
Menu

Livada - hotel *****

Livada - popis

Moravske Toplice

Poloha:
komfortní hotel v lázeňském letovisku Moravské Toplice na okraji celého lázeňského areálu Terme 3000. Hotel je ideální pro pobyty spojené s aktivním odpočinkem, zdravým životním stylem, léčebnými a relaxačními kůrami a golfem.

Vybavení:
restaurace s vybranou kuchyní a vlastní vinotékou, kongresové centrum s technickým vybavením, wellness bar, panorama bar, kadeřnický a kosmetický salón.

Ubytování:
komfortní klimatizované 1 a 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, fénem, SAT TV, telefonem, připojením na internet, minibarem, sejfem, s přistýlkou.

Stravování:
snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 4 menu.

Sport:
moderní wellness centrum s širokou nabídkou masáží, koupelí, relaxačních programů a ozdravných procedur, fitness centrum, saunový svět (klasická, finská, turecká, horkovzdušná sauna, infračervená sauna), 4 vnitřní bazény, 2 venkovní (z nichž 1 s černou termální vodou). V těsné blízkosti hotelu se nachází 18-ti jamkové golfové hřiště Livada Golf Course, vhodné pro začátečníky i pokročilé a Aquapark Terme 3000.

Poznámka:
pro hotelové hosty neomezený vstup do Aquaparku Terme 3000, volný vstup do saunového světa a fitness, zapůjčení županu a papučí ZDARMA.

Přehled termínů

Celkem 1 zájezd

1
Datum
Podrobnosti
Strava
27. 10. - 30. 10. 2022
3 noci
pobytové zájezdy
autobusem
polopenze
Základní cena: Dospělý na pevném lůžku

Program zájezdu:
*****

1.den:
odjezd v ranních hodinách směr Mikulov, přes Rakousko do Slovinska se zdravotními zastávkami u dobře vybavených motorestů, odpoledne příjezd do lázní Moravske Toplice, kde v 60. letech byly objeveny termální prameny s ,,černou...
1

Pokročilé hledání

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k emailovému magazínu, kde se dozvíte o nových zájezdech jako první.