aktivnicalendardalsiTypyemailhomelastMinuteletenkymenuHamburgerphoneplavbypobytovepoznavacisearchseniortripsCataloguetripType11tripType13tripType2tripType3tripType9
Menu

Bonavista hostal **

Bonavista hostal - popis

Kouzlo rodinného hostalu Bona vista je ve starostlivé péči, kterou majitelé své hosty zahrnují. Poznáte ji v průběhu celého dne od pečlivě připravené snídaně, přes upravené pokoje, které jsou vybavené vlastní sprchou, WC a lodžií, až po večerní posezení u baru. Večer přejdete několik metrů, abyste si mohli pochutnat na večeři připravené v sousedním hotelu, kde si svoje menu vyberete podle vlastní chuti z bohatých švédských stolů. Na širokou písečnou pláž dojdete krátkou příjemnou procházkou cca 250 m a při návratu se určitě necháte zlákat k návštěvě jednoho z obchůdků plných krásných maličkostí. Po dni stráveném ve vlnkách laskavého Středozemního moře se ponoříte do uliček staré Calelly lemovaných restauracemi a cukrárnami nebo strávíte večer a noc v rytmem tepající diskotéce.

Letovisko: Calella

Služby a zařízení: bazén a brouzdaliště v sousedním hotelu, bar v hotelu, TV místnost, salonek, klimatizace, animace. Za příplatek: dětská postýlka, trezor.
Poznámka: Cena je kalkulována na osobu při obsazení pokoje 2 osobami. Obsazení více osobami (přistýlky) - viz slevy pro 1. a 2. dítě a 3. a 4. osobu. Infant zdarma (0-2 let) bez služeb, platí pouze dopravu a případné komplexní pojištění viz příplatky.

Ubytování: hostel
2lůžk. pokoj (možnost 1. a 2. přistýlky), vlastní příslušenství (koupelna, WC), balkón, vým. ručníků.

Strava: polopenze
Polopenze – snídaně a večeře, (formou švédského stolu). Obědy za příplatek.
 

Přehled termínů

Celkem 2 zájezdy

1
Datum
Podrobnosti
Strava
29. 09. - 03. 10. 2021
4 noci
pobytové zájezdy
letecky (Praha)
snídaně
Základní cena: Dospělý na lůžku
29. 09. - 03. 10. 2021
4 noci
pobytové zájezdy
vlastní
snídaně
Základní cena: Dospělý na lůžku
1

Pokročilé hledání

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k emailovému magazínu, kde se dozvíte o nových zájezdech jako první.