aktivnicalendardalsiTypyemailhomelastMinuteletenkymenuHamburgerphoneplavbypobytovepoznavacisearchseniortripsCataloguetripType11tripType13tripType2tripType3tripType9
Menu

Esplai - hotel ***

Esplai - popis

Calella

Hotel Esplai je vzdálen od pláže asi 300 metrů. Hotel je v centru oblíbené letoviska. Stravování je na výběr od polopenze až all inclusive formou bufetu. 

Hotel se nachází v hotelové zóně nad magistrálou, asi 300 m od písčité pláže. Historické uličky centra městečka Calella jsou odsud asi 10 minut pěšky. Město má přímé spojení s Barcelonou, kam se vlakem dostanete za necelou hodinu. V místě je delegát, u kterého si můžete zakoupit několik dalších výletů, např. výlet pro děti do Marinelandu nebo do vodního parku Waterworld.

Vybavení:
Recepce, výtah, WiFi zdarma, bazén pro dospělé a děti, jacuzzi se studenou vodou, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, restaurace, bar, snack bar u bazénu, TV místnost, úschovna zavazadel. Kulečník, šipky. Denní i večerní zábavní programy pro dospělé a děti. Veřejné parkování je možné v blízkosti hotelu za poplatek cca 11 EUR/den. Zvířata nejsou povolena.

Pláž:
Písčitá pláž. Pronájem lehátek a slunečníků na místě, za poplatek.

Ubytování:
Klimatizované dvojlůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek. Koupelna a WC, TV-SAT, telefon, trezor (za poplatek cca 20 EUR/týden), balkón/terasa. Jednolůžkové pokoje na vyžádání. Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Celkem 198 pokojů.

Stravování:
Všechna jídla jsou podávána formou bufetu. 
polopenze  (snídaně+večeře) nebo plná penze (snídaně+obědy+večeře) nebo all inclusive Všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Mezinárodní a středomořská kuchyně. Možnost bezlepkové stravy (na vyžádání).

All inclusive zahrnuje:
Snídaně (08:00 - 10:00), obědy (13:00 - 14:15) a večeře (19:00 - 21:00) formou bufetu v restauraci. Během oběda a večeře se podávají nealkoholické nápoje, pivo, víno. Svačinky od 10:00 do 18:30. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje na baru od 10:00 do 23:30. Konkrétní rozpis all inclusive servisu vč. zahrnutých nápojů najdete vždy v hotelu. Uvedené časy jsou orientační, hotel si vyhrazuje právo na změnu. Nabídka se může v rámci all inclusive měnit, nabídka je plně v kompetenci hotelu. Zákaz alkoholu pro děti do 18 let.

 

Přehled termínů

Celkem 0 zájezdů

Datum
Podrobnosti
Strava
Žádné termíny nejsou momentálně k dispozici Pro aktuální nabídku nás prosím kontaktujte.

Pokročilé hledání

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k emailovému magazínu, kde se dozvíte o nových zájezdech jako první.