aktivnicalendardalsiTypyemailhomelastMinuteletenkymenuHamburgerphoneplavbypobytovepoznavacisearchseniortripsCataloguetripType11tripType13tripType2tripType3tripType9
Menu

H-TOP Summer Sun - hotel ***

H-TOP Summer Sun - popis

Santa Susanna
 
Hotel Summer Sun známého řetězce H-TOP, který zaručuje kvalitní služby. Výborná poloha hned v první řadě u pláže. Hotel nabízí polopenze nebo all inclusive formou švédských stolů. Za malý poplatek je možnost dokoupit obědy nebo nápoje k večeři. 
 
Popis:
Jen pár kroků od hlavní promenády letoviska Santa Susanna, nedaleko prostorné a pěkné písečné pláže leží hotel H Top Summer Sun, dříve Sant Jordi. Je doslova přímo na hlavní promenádě, ale jeho vchod je z klidnější části a to mu dává ráz tiššího hotelu. Hotel má velmi pěkné a moderně vybavené společné prostory. Bazén s lehátky a slunečníky je v klidové části hotelu, stejně tak bar. Pokoje jsou nově a moderně zařízeny a poskytnou vám veškeré potřebné pohodlí. Promenáda letoviska s obchůdky a restauracemi, pláž, vše je u tohoto hotelu pěkně po ruce. Restaurace hotelu je klimatizovaná, strava formou švédských stolů bohatá. Během hlavní a střední sezóny na vás čeká také zábavný program. Můžete se vydat na celodenní výlet do Barcelony, kam dojedete vlakem asi za hodinu.
 
Služby a zařízení:
bazén, brouzdaliště, terasa, bar v hotelu a u bazénu, výtah, TV místnost, bezbariérový přístup, snack bar, klimatizace, animace, Wifi ve veřejných prostorách hotelu zdarma (časově omezeno).
 
Za příplatek:
dětská postýlka, praní prádla, Wi-Fi na pokoji, fitness centrum, sauna, trezor, stolní tenis.
 
Ubytování:
2lůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC), výměna ručníků, klimatizace, balkón, telefon, televize, centrální topení. Cena je uvedena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji.
 
Stravování:
Polopenze formou švédských stolů - snídaně a večeře. Obědy a All inclusive za příplatek 
 
All inclusive: plná penze (obědy) v ceně All inclusive. Víno a voda u obědů a večeří. V baru od 10:00 do 23:00 hod. místní alkoholické nápoje - pivo, víno, destiláty atp., nealkoholické nápoje - káva, čaj, voda atp. Snack od 11:00 - 18:00 hod. Pizzy, hot-dogy, hamburgery, zmrzliny pro děti.

Přehled termínů

Celkem 0 zájezdů

Datum
Podrobnosti
Strava
Žádné termíny nejsou momentálně k dispozici Pro aktuální nabídku nás prosím kontaktujte.

Pokročilé hledání

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k emailovému magazínu, kde se dozvíte o nových zájezdech jako první.