aktivnicalendardalsiTypyemailhomelastMinuteletenkymenuHamburgerphoneplavbypobytovepoznavacisearchseniortripsCataloguetripType11tripType13tripType2tripType3tripType9
Menu

María del Mar - hotel ****

María del Mar - popis

Costa Brava - Lloret de Mar.

María del Mar je kvalitní hotel po celkové rekonstrukci. Pláž je vzdálena asi 250 Výborné stravování v hotelu můžete ochutnat formou polopenze nebo i all inclusive. Velmi výhodně lze dokoupit i obědy formou bufetu. Hotel se nachází nedaleko jedné z hlavních zábavních ulic letoviska Lloret de Mar.
 
Poloha:
Hotel se nachází necelých 400 m od hlavní pláže, poblíž centra letoviska. Hotel se skládá ze dvou částí – budovy ubytování a části, kde naleznete bazény, restauraci s kavárnou a barem (oddělené úzkou klidnou komunikací). 

Popis ubytování:
Hotel nabízí recepci, výtahy, TV místnost, restauraci, bar, kavárnu, salonek, venkovní, krytý a dětský bazén, sluneční terasu s lehátky.
Klimatizované dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, balkonem, telefonem, TV, trezorem (za poplatek), možnost přistýlek.
 
Stravování:
Polopenze formou bufetu s ukázkou show cooking, možnost dokoupení plné penze nebo all inclusive. Obědy formou bufetu jsou možné zakoupit za výhodnou cenu. 

Zábava:
V hotelu pravidelně probíhají animační programy pro děti i dospělé a taneční večery. Na pláži je bohatá nabídka vodních sportů – windsurfing, vodní lyžování, vodní skútry, plachtění, pronájem člunů a šlapadel. Děti potěší návštěva aquparku Water World. 
 

Přehled termínů

Celkem 0 zájezdů

Datum
Podrobnosti
Strava
Žádné termíny nejsou momentálně k dispozici Pro aktuální nabídku nás prosím kontaktujte.

Pokročilé hledání

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k emailovému magazínu, kde se dozvíte o nových zájezdech jako první.