aktivnicalendardalsiTypyemailhomelastMinuteletenkymenuHamburgerphoneplavbypobytovepoznavacisearchseniortripsCataloguetripType11tripType13tripType2tripType3tripType9
Menu

Reymar Playa - hotel ***

Reymar Playa - popis

Letovisko: Costa Brava - Malgrat de Mar

Oblíbený hotel s několika kilometrovou členitou pláží, stojící na promenádě v centru městečka Malgrat de Mar na pobřeží Costa Maresme. Hotel je určen klientům, kteří hledají nejen odpočinek a relaxaci, ale i zábavu a noční život. Pokoje jsou vybaveny velmi decentním zařízením a klimatizací.

Poloha: hotel 50 m od písčité pláže, na pobřežní promenádě v polovině cesty mezi mezi městečky Malgrat a Santa Susanna. Vzdálenost hotelu Reymar Playa od centra starého Malgratu je asi 450 m.

Pláž cca 50m, centrum cca 100m.

Služby a zařízení: Recepce nonstop, zavazadlové boxy, bazén s brouzdalištěm pro děti, sluneční terasa s lehátky, dětské hřiště, biliár, herna, bar u bazénu, diskotéka, kavárna a restaurace, internet. Animace pro děti a večerní programy s hudbou několikrát týdně.

Ubytování: hotel ***
2lůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC), klimatizace, balkón, telefon, TV-SAT.

Strava: polopenze
Polopenze formou švédských stolů - snídaně a večeře. Obědy za příplatek. 

Přehled termínů

Celkem 0 zájezdů

Datum
Podrobnosti
Strava
Žádné termíny nejsou momentálně k dispozici Pro aktuální nabídku nás prosím kontaktujte.

Pokročilé hledání

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k emailovému magazínu, kde se dozvíte o nových zájezdech jako první.