aktivnicalendardalsiTypyemailhomelastMinuteletenkymenuHamburgerphoneplavbypobytovepoznavacisearchseniortripsCataloguetripType11tripType13tripType2tripType3tripType9
Menu

Santa Monica - hotel ***

Santa Monica - popis

Calella
 
Hotel Santa Monica Vám nabídne příjemné ubytování v centru letoviska Calella 350 m od dlouhé, písečné pláže přístupné podchodem pod lokální železniční tratí, kterou se můžete dostat do Barcelony. All inclusive. Dobrá poloha v centru 
 
Poloha:
Příjemný hotel se nachází v centru střediska Calella, cca 45 km od letiště; obchody, bary a restaurace v okolí hotelu, autobusová zastávka cca 200 m od hotelu.
 
Vybavení:
Vstupní hala, recepce, výtahy, restaurace, snack bar, bar u bazénu, WiFi v lobby zdarma (omezený dosah); za poplatek internetový koutek. Terasa s bazénem, dětské brouzdaliště; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
 
Sport a zábava:
Stolní tenis, denní animační programy pro děti a dospělé, večerní zábavný program; za poplatek kulečník, vodní sporty na pláži.
 
Pláž:
Dlouhá a široká pláž s hrubozrnným pískem a stupňovitým vstupem do moře se nachází cca 350 m od hotelu, přístup podchodem pod lokální tratí, lehátka a slunečníky za poplatek.
 
Ubytování:
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem a balkonem; za poplatek trezor. Na vyžádání a za příplatek pokoje s výhledem na moře.
 
Stravování:
All inclusive zahrnuje snídaně (8:00-10:00), obědy (13:00-15:00) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu, snack mezi jídly, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:30-23:00) v časech a místech určených hotelem.

Přehled termínů

Celkem 0 zájezdů

Datum
Podrobnosti
Strava
Žádné termíny nejsou momentálně k dispozici Pro aktuální nabídku nás prosím kontaktujte.

Pokročilé hledání

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k emailovému magazínu, kde se dozvíte o nových zájezdech jako první.