aktivnicalendardalsiTypyemailhomelastMinuteletenkymenuHamburgerphoneplavbypobytovepoznavacisearchseniortripsCataloguetripType11tripType13tripType2tripType3tripType9
Menu

Penismar, bungalovy - bungalovy **+

Penismar, bungalovy - popis

Letovisko: Peníscola

Popis:
Apartmánový komplex Penismar leží necelých 3,5 km od historického centra Peníscoly. Jedná se o otevřený komplex apartmánů a řadových vilek různé typologie, které jsou místně označovány jako Penismar I a Penismar II. Komplex je situován v poměrně klidné části střediska, disponuje nejenom dostatečným obchodním zázemím, ale také celou řadou restaurantů, barů, sezónních obchodů a supermarketem. Klienti mohou využít dva bazénové komplexy (za příplatek - viz kapacit), které kromě dětských tobogánů, skluzavek a bazénů pro dospělé nabízejí i dostatečný prostor pro sportovní vyžití -skoky do vody, tenisové kurty s betonovým podkladem. Velkou výhodou komplexu je odpočinková zóna s dětským hřištěm a prolézačkami, amfiteátrem a hřištěm na pétanque, která je součástí palmové promenády.

Poloha:
centrum města - 3,6 km, pláž - 25 až 270 m.

Ubytování:
zástavba řadových dvojpodlažních vilek, kde v každé z nich je 1 apartmán v přízemí (možno i zvýšeném - tzv. mezonet) a 1 apartmán v patře, bazénový komplex za příplatek 40 Eur (1.6.-30.9.), vyhrazené parkovací stání/apartmán.

Apartmán až pro 6 (AP 1/6): 1 ložnice s manželskou postelí nebo 2 lůžky, průchozí obývací pokoj s 2 rozkládacími gauči, jeden vždy v podobě manželské postele, druhý možný ve formě 2 lůžek, TV za příplatek, částečně oddělený kuchyňský kout, sociální zařízení s vanou, sprchou, WC a bidetem, balkon nebo terasa.

Stravování:
vlastní

Názor:
standardní, avšak velmi žádaný typ ubytování, vhodné zejména pro rodiny s dětmi, na danou oblast klidnější prostředí.

Přehled termínů

Celkem 2 zájezdy

1
Datum
Podrobnosti
Strava
20. 09. - 29. 09. 2019
7 nocí
pobytové zájezdy
autobusem
bez stravy
21. 09. - 28. 09. 2019
7 nocí
pobytové zájezdy
vlastní
bez stravy
1

Pokročilé hledání

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k emailovému magazínu, kde se dozvíte o nových zájezdech jako první.