aktivnicalendardalsiTypyemailhomelastMinuteletenkymenuHamburgerphoneplavbypobytovepoznavacisearchseniortripsCataloguetripType11tripType13tripType2tripType3tripType9
Menu

Barcelona, Girona s pobytem u moře - hotel ***

Barcelona, Girona s pobytem u moře - popis

Užijte si relax a odpočinek na pláži a zároveň poznávejte. Pobytově poznávací zájezd Barcelona, Girona s pobytem u moře. 

BARCELONA (Barcelonské fontány "Font Mágica, A. Gaudí - Sagrada Família, Casa Batlló, Casa Milá - La Pedrera), Camp Nou - stadion FC Barcelona ,Placa d´Espanya, Palau Nacional, olympijský stadion, vrch Montjuic, La Rambla, tržnice la Boquería)

GIRONA (historické centrum, San Pere de Galligants a Sant Nicolau, Arabské lázně, gotická Katedrála Santa Maria de Girona, El Call - ulice židovské čtvrti, úžasné barevné domy na nábřeží řeky Onyar)

*Fakultativní výlety: Montserrat, Andorra, Marineland a mnoho dalších (popis výletů a jejich aktuální ceny obdržíte v rámci pokynů na zájezd).

Ubytování:
Ubytování je zajištěno v hotelu*** na pobřeží Costa Brava/Maresme ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce bez slevy. V případě včasného přihlášení do 2 měsíců před odjezdem se zájmem o doobsazení nebude účtován příplatek za 1/1 pokoj.

Stravování:
Polopenze - snídaně oběd a večeře formou švédských stolů, voda a víno k večeři za příplatek

Přehled termínů

Celkem 0 zájezdů

Datum
Podrobnosti
Strava
Žádné termíny nejsou momentálně k dispozici Pro aktuální nabídku nás prosím kontaktujte.

Pokročilé hledání

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k emailovému magazínu, kde se dozvíte o nových zájezdech jako první.