aktivnicalendardalsiTypyemailhomelastMinuteletenkymenuHamburgerphoneplavbypobytovepoznavacisearchseniortripsCataloguetripType11tripType13tripType2tripType3tripType9
Menu

Spojené Arabské Emiráty - Dubai - Sharjah - Ajman - Umm Al Quwain

Dubai 
Emirát Dubai, to jsou moderní, architektonicky luxusní hotely a výškové budovy, velká obchodní centra, písečné pláže atd. Zde najdete vše, co si představujete: nejvyšší budovu světa, sjezdovku a kluziště v nákupním centru, palmové ostrovy, legendární luxusní hotel Bur Al Arab. Každý si zde najde svou zábavu, jak kulturní, sportovní nebo společenskou. Emirát je omýván průzračným mořem Arabského zálivu, které nabízí krásné koupání téměř po celý rok. 
 
Sharjah
Třetí největší emirát se nachází pouze 15 km od Dubaje a své návštěvníky láká na uměle vytvořenou lagunu, krásné pláže s jemným pískem. Sharjah je kompletně rekonstruovaný a často je považován za kulturní metropoli poloostrova. V tomto emirátu je zakázáno podávat alkohol.
 
Ajman
Nejmenší emirát se nachází cca 30 km od Dubaje a nabízí příjemnou pobřežní promenádu s dlouhou písečnou pláží, kde v posledních několika letech vyrostly nové hotely. Ajman je známý také svými kvalitními wellness službami, malou pevností s muzeem islámské kultury, trhy s oděvy nebo zlatem a obchůdek s alkoholem.
 
Umm Al Quwain
Menší emirát je ideálním místem pro strávení klidné dovolené. Pobřeží je lemováno krásnými plážemi s bílým pískem. Tento emirát patří mezi nejzaostalejší, což je jeho hlavním kouzlem. V některých částech starého města je několik ulic, kde se zastavil čas. Najdete zde také aquapark Dreamland, který patří mezi největší aquapark na světě. 

Spojené Arabské Emiráty | Spojené Arabské Emiráty - informace | Dubai - Sharjah - Ajman - Umm Al Quwain - přehled hotelů

Pokročilé hledání

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k emailovému magazínu, kde se dozvíte o nových zájezdech jako první.