aktivnicalendardalsiTypyemailhomelastMinuteletenkymenuHamburgerphoneplavbypobytovepoznavacisearchseniortripsCataloguetripType11tripType13tripType2tripType3tripType9
Menu

Malý okruh + Tangerine Beach - hotel ****

Malý okruh + Tangerine Beach - popis

Praha-Kolombo-Anuradhapura-Sigiriya-Kandy-Pinnawala

Program zájezdu

1.den: odlet z Prahy - 2. den: přílet do Kolomba Přílet, transfer z letiště do Habarany. Volný program. Večeře, nocleh ve 3* hotelu s polopenzí.

3. den: Habarana-Anuradhapura-Habarana  Po snídani odjezd do Anuradhapury. Anuradhapura byla prvním hlavním městem Srí Lanky. Uvidíte zde památky jako jsou Thuparama, Lankarama, Jetawana Dagaba i nejposvátnější strom - Ficus Religious, který je zde střežený od chvíle, kdy byl objeven. Je zde mnoho soch, zbytků paláců, rybníky, chrámy, svatyně, krásné zahrady a mnoho dalších památek, které jistě stojí za shlédnutí. Následuje transfer zpět do hotelu, večeře, nocleh.

4. den Habarana-Sigiriya-Kandy Po snídani odjezd k legendárnímu místu Sigiria Rock s pevností na vrcholu, která je známá jako Lví skála. Postavit ji nechal král Kassapa a její historie je opředená mnoha legendami. Po 19 letech byla pevnost stržena a zničena. Z jejího vrcholu můžete obdivovat zbytky komplexu Sigiria Rock s vodními nádržemi a zahradami. Další navštívené místo budou jeskynní chrámy Dambulla. Na stropech a stěnách je mnoho buddhistických maleb, vidět můžete i přes 130 soch Buddhů, byly zde nalezeny i další sochy bohů a králů. Večeře a nocleh v Kandy.

5. den: Kandy-Pinnawalla  Po snídani návštěva sloního sirotčince v Pinnawale. Pinnawala je vzdálená přibližně 90 km od Colomba. Sloní sirotčinec zde funguje již od roku 1975 a pečují zde o zraněné a opuštěné slony. V současné době se jejich počet zvyšuje. Nejlepší čas pro tuto návštěvu je v době napájení 9.30-10.00 a 13.30-14.00 a v době koupání 10.00-10.30 a 14.00-14.30, kdy jsou všichni sloni společně u řeky. Poté návrat zpět do Kandy, cestou zastávka na prohlídku Královské botanické zahrady v Peradeniyy. Zde je přes 5 000 druhů stromů a rostlin. Večeře, nocleh.

6. den: Pinnawela-Kalutara  V ranních hodinách transfer do hotelu Tangerine Beach Hotel v oblasti Kalutara. Ubytování ve 3*+ hotelu Tangerine s programem All Inclusive, volný program.

7./8./9./10./11./12. den: Volný program v hotelu, možnost využití individuálních služeb.

11./12./13. den:  Ukončení pobytu, transfer na letiště. Odlet do Prahy.

Upozornění: Minimální počet pro realizaci zájezdu je 12 PAX. Nápoje během oběda a večeře nejsou zahrnuty v ceně.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava Praha - Srí Lanka - Praha v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, ubytování (v případě 11denního zájezdu 4 noci během okruhu s polopenzí a 5 nocí v hotelu Tangerine s All Inclusive, v případě 12denního zájezdu 4 noci během okruhu s polopenzí a 6 nocí v hotelu Tangerine s All Inclusive, v případě 13denního zájezdu 4 noci během okruhu s polopenzí a 7 nocí v hoteluTangerine s All Inclusive), služby česky či slovensky hovořícího delegáta, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění, vízum (cestovní kancelář vám zajistí vstupní vízum na požádání za manipulační poplatek 1 250 Kč), fakultativní služby.

Přehled termínů

Celkem 4 zájezdy

1
Datum
Podrobnosti
Strava
06. 02. - 16. 02. 2021
9 nocí
Last minute
poznávací zájezdy
letecky (Praha)
dle programu
20. 02. - 02. 03. 2021
9 nocí
Last minute
poznávací zájezdy
letecky (Praha)
dle programu
06. 03. - 16. 03. 2021
9 nocí
Last minute
poznávací zájezdy
letecky (Praha)
dle programu
26. 03. - 05. 04. 2021
9 nocí
Last minute
poznávací zájezdy
letecky (Praha)
dle programu
1

Pokročilé hledání

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k emailovému magazínu, kde se dozvíte o nových zájezdech jako první.