aktivnicalendardalsiTypyemailhomelastMinuteletenkymenuHamburgerphoneplavbypobytovepoznavacisearchseniortripsCataloguetripType11tripType13tripType2tripType3tripType9
Menu

Thajsko - Ko Chang

OSTROV KO CHANG – hornatý Sloní ostrov u samotné hranice se sousední Kambodžou je jedním z přírodních klenotů Thajska. Vnitrozemí je porostlé tropickou džunglí, kilometry klidných pláží lákají k lenošení. Ke scéničnosti ostrova přispívá i hornatý a členitý terén ostrova s vrcholky dosahujícími 700 metrů, řada vodopádů i malých ostrůvků u pobřeží. Teprve až na počátku roku 2002 vešel ostrov v širší známost rekreace chtivé veřejnosti a od té doby trvá turistický boom. Přesto si ostrov i nadále uchovává klidný ráz. Pokud chcete na dovolené lenošit a věnovat se sladkému nicnedělání a opalování přerušovat pouze čtením oblíbené knihy, pak je Vám pobyt na Ko Changu šitý na míru.

Pobytová místa na ostrově
Kaibae – písečná pláž na jihozápadním okraji ostrova je orientována na západ. Do moře spadá velmi pozvolna, zhruba kilometr od pobřeží je malý ostrůvek. Podél pláže v háji kokosových palem je řada jednodušších restaurací a barů.
Klong Prao – písečná pláž, lemovaná bujným porostem kokosových palem, leží uprostřed západní strany ostrova, orientována je na západ. V polovině pláže u hotelu Klong Prao se nachází zatopená laguna, která je ideální pro projížďky na kajacích. V okolí pláže se nachází řada folklórnějších restaurací a barů.
 

Thajsko | Thajsko - informace | Ko Chang - přehled hotelů

Pokročilé hledání

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k emailovému magazínu, kde se dozvíte o nových zájezdech jako první.