aktivnicalendardalsiTypyemailhomelastMinuteletenkymenuHamburgerphoneplavbypobytovepoznavacisearchseniortripsCataloguetripType11tripType13tripType2tripType3tripType9
Menu

Thajsko - Ko Lanta

KO LANTA – donedávna zapomenutý ostrov si díky své nádheře podmaňuje stále více návštěv níků. Táhlé křivky horského hřbetu, který tvoří páteř tohoto téměř 30 km dlouhého ostrova, rámují nevídanou scenérii bělavého písku, křišťálo vě průzračných vod Andaman ského moře a roz třepených korun kokosových palem. S pří cho dem soumraku se ještě zcela nedávno v roz troušených vesničkách krátce rozsvěcovaly pe trolejové lampy, aby brzy splynuly s temnotou a nad ostrovem se rozzářil pouze nekonečný oceán hvězd. Dnes již je elektřina zavedena, na ostrov přijíždí více turistů, avšak ostrované si stále udržují svou pospolitost a srdečnost obyvatel konce světa v náruči panenské přírody.

POBYTOVÁ MÍSTA NA OSTROVĚ
Klong Dao – dlouhá písečná pláž, obrácená k západu. Je obklopena háji kokosových palem a casuarin a má převážně přírodní ráz. Podél pláže leží jednotlivé hotely a řada hospůdek. Sklon do moře je pozvolný.
Phra Ae – písečná pláž ve střední části západního pobřeží Ko Lanty, spadá zvolna do moře. Je orientována na západ.
 

Thajsko | Thajsko - informace | Ko Lanta - přehled hotelů

Pokročilé hledání

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k emailovému magazínu, kde se dozvíte o nových zájezdech jako první.