aktivnicalendardalsiTypyemailhomelastMinuteletenkymenuHamburgerphoneplavbypobytovepoznavacisearchseniortripsCataloguetripType11tripType13tripType2tripType3tripType9
Menu

Thajsko - Phuket

OSTROV PHUKET – okouzlující tropický ostrov je vzdálen cca 700 km od Bangkoku. V posledních letech se stal oblíbeným cílem pro strávení dovolené. Hezké písčité pláže s malými i většími zátokami, bujnou tropickou vegetací. To je kraj, jenž náleží k jižnímu Thajsku. K tomu azurově modrá průhledná voda s nádhernými korálovými útesy. Moderní hotely nabízejí absolutní klid a relaxaci. Kdo by chtěl dohnat noční rušný život, ten je správně na Patongu – restaurace, obchody, bary a také diskotéky. Kdo hledá klid a pohodu, zamíří na pláže Karon, Kata nebo Kamala.

POBYTOVÁ MÍSTA NA OSTROVĚ
Patong – nejrušnější pláž Phuketu s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Okolí pláže má městský charakter s nepřebernou nabídkou zábavy i nákupních možností. Pláž je orientována na západ. Ideální pro milovníky nočního ruchu.
Karon – 4 km dlouhá písečná pláž je orientována na západ. Okolí pláže není příliš zastavěno, vyskytuje se zde řada hospůdek a restaurací, zvláště v severní části. Pláž má přírodní charakter.
Kamala – klidná pláž s relativně pozvolným vstupem do moře. Pláž je orientována na západ. Vhodná pro rodiny s dětmi.
Bangtao – velmi klidná pláž, stíněná hájem casuarin, je orientována na západ. Vstup do moře je relativně pozvolný. Ideální pro milovníky klidu a odpočinku. Vhodné pro rodiny s dětmi.
Kata Noi – nádherná pláž u hotelu Kata Thani s jemným pískem. Orientována je na západ.
 

Thajsko | Thajsko - informace | Phuket - přehled hotelů

Pokročilé hledání

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k emailovému magazínu, kde se dozvíte o nových zájezdech jako první.