aktivnicalendardalsiTypyemailhomelastMinuteletenkymenuHamburgerphoneplavbypobytovepoznavacisearchseniortripsCataloguetripType11tripType13tripType2tripType3tripType9
Menu

Uroa Bay Beach Resort - hotel ****

Uroa Bay Beach Resort - popis

Uroa
 
Krásný hotelový komplex Uroa Bay Beach Resort je obklopený hezkou udržovanou zahradou u oblíbeného letoviska Uroa přímo u krásné pláže s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Stravování probíhá formou polopenze s možností přikoupení all inclusive. Wifi zdarma ve veřejných místech hotelu. Skvělé místo pro strávení pohodové, klidné dovolené v exotickém ráji. 
 
Poloha:
Hotel se nachází cca 40 km od letiště, na východní straně ostrova u města Uroa, na pobřeží oceánu.
 
Vybavení:
Hlavní budova a několik bungalovů, prostorné lobby, recepce, hlavní restaurace, lobby bar a bar u pláže, konferenční centrum, Wi-Fi internet ve společných částech hotelu zdarma.
 
Pláž:
Uroa Beach, veřejná, s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře, přímo u hotelu. Vhodná je gumová obuv do moře. Přístup na pláž přes hotelovou zahradu a po schodech dolů, na oddělené části: umělá hotelová pláž, slunečníky a lehátka zdarma.
 
Ubytování:
Standardní pokoje pro 2 os. (s možností 1 přistýlky), jsou vybaveny klimatizací, koupelnou (vana nebo sprchový kout, WC), SAT TV, telefon, trezor, lednice, balkón s výhledem do zahrady nebo na mořskou stranu. Pokoje v první řadě u pobřeží za příplatek. Hotel dále nabízí rodinné pokoje pro až 4 osoby. Vybavení i typy výhledů jsou stejné jako u standardních pokojů.
 
Stravování:
Polopenze formou švédských stolů. All inclusive, také formou švédských stolů je za příplatek a zahrnuje: snídani, oběd, večeře v hlavní restauraci. Kávu čaj, nealkoholické nápoje, pivo, víno, míchané nápoje a místní alkoholické nápoje v barech.
 
Sport a zábava:
2 bazény se sladkou vodou, dětský bazén, tenisový kurt, fotbal, volejbal.
 
Informace:
Cestovní pas musí být platný minimálně 6 měsíců po návratu.

Přehled termínů

Celkem 0 zájezdů

Datum
Podrobnosti
Strava
Žádné termíny nejsou momentálně k dispozici Pro aktuální nabídku nás prosím kontaktujte.

Pokročilé hledání

Odběr novinek

Zde se můžete přihlásit k emailovému magazínu, kde se dozvíte o nových zájezdech jako první.